internet security

Panda Security uvádza nové antivírové riešenia
Nové riešenia vám zabezpečia úplnú ochranu pred všetkými hrozbami s minimálnym vplyvom na výkon vášho počítača vďaka novým cloud technológiám
Správca skenovania týchto technológií skenuje až o 70 percent rýchlejšie    Krabicová verzia, ktorá už je dostupná, zahŕňa 13 mesiacov ochrany
Viac...
 

Prichádza nový bezplatný Panda Cloud Antivirus Free
Panda Cloud Antivirus, prvá a v súčasnosti jediná antimalware služba na báze ochrany z cloud serverov...

Viac...
 
Kampaň Infected or not
Štúdia laboratória PandaLabs na vzorke vyše 1,5 milióna používateľov ukázala, že 72% spoločností s nainštalovaným a aktualizovaným bezpečnostným riešením malo vo svojich sieťach škodlivé kódy.
Viac...
 
Štúdia AV-Test.org: proaktívne technológie Panda Security sú najúčinnejšie
Prestížna organizácia AV-Test.org vyhodnotila bezpečnostné riešenia spoločnosti Panda Security ako najúčinnejšiu proaktívnu ochranu.
Viac...
 

Panda Security uvádza nové antivírové riešenia 2014

  • Nové riešenia vám zabezpečia úplnú ochranu pred všetkými hrozbami s minimálnym vplyvom na výkon vášho počítača vďaka novým cloud technológiám
  • Správca skenovania týchto technológií skenuje až o 70 percent rýchlejšie
  • Krabicová verzia, ktorá už je dostupná, zahŕňa 13 mesiacov ochrany

 

Madrid, September 3, 2013

 

Panda Security, spoločnosť, ktorá sa zaoberá bezpečnosťou za pomoci nových cloud technológií, dnes oznámila uvedenie na trh novej zákazníckej sady produktov 2014: Panda Antivirus Pro 2014, Panda Internet Security 2014 a Panda Global Protection 2014. Tieto riešenia boli navrhnuté, aby zabezpečili kompletnú ochranu vášmu počítaču s minimálnym vplyvom na jeho výkon práve vďaka technológiám cloud a je možné si ich už zakúpiť u partnerov Pandy.

 

 

 

Obrázok- ukážka nových balení produktov k dispozícií na adrese: http://press.pandasecurity.com/wp-content/uploads/2012/08/BOXES_ENG.jpg

 

Panda Security išla ešte o krok ďalej s novou sadou produktov 2014, ktoré zahrňujú nový Správca skenovania, ktorý skenuje rýchlejšie a efektívnejšie, keďže pracuje len vtedy, ak je to nutné. Výsledkom sú o 70 percent rýchlejšie skenovania, s využitím výpočtových zdrojov na dosiahnutie maximálnej produktivity. Všetky produkty zo sady 2014 prinášajú ochranu v reálnom čase pred všetkými známymi a neznámymi hrozbami využívaním znalostí a skúseností miliónov používateľov Panda vďaka Technológie kolektívnej inteligencie, založenej na cloud..

 

Každý deň Panda Laboratóriá dostávajú skoro 206,000 nových súborov, z ktorých 73,000 sú nové kmene malwaru, ktoré Kolektívna Inteligencia automaticky analyzuje, klasifikuje a v 99.6 percentách prípadov odstraňuje. Tieto technológie dostávajú informácie o malware z každého počítača používateľa, aby mohla zlepšovať úroveň ochrany Panda komunity po celom svete. Sada produktov 2014 využíva túto veľkú databázu znalostí a ponúka užívateľom rýchlejšiu odpoveď na najnovšie a najnebezpečnejšie útoky malware.

 

Nové riešenia zahrňujú modernejšie, intuitívnejšie rozhranie než kedykoľvek predtým a sú kompatibilné s Windows 8, najnovším operačným systémom od Microsoftu.

 

 

 

To see a graph of countries with the most malware infections, please visitObrázok- ukážka Panda Global Protection domovskej obrazovky k dispozícii na adrese: http://press.pandasecurity.com/wp-content/uploads/2012/08/HOMESCREEN_PGP13.jpg

 

Nové 2014 riešenia zahŕňajú niekoľko technologických vylepšení: lepšie dezinfekčné schopnosti, vylepšené okamžité skenovanie, nový systém zisťovania zranitelností, nový vstavaný systém na zadávanie otázok vrámci technickej podpory a nový správca hesla, ktorý chráni digitálnu identitu užívateľov a dovoľuje im uchovávať ich osobné údaje v bezpečí.

 

Panda Global Protection 2014, najkomplexnejšie riešenie v novej sade produktov, je špeciálne navrhnuté pre veľmi aktívnych používateľov, ktorý majú náročné požiadavky na bezpečnosť. Jeho modul Panda bezpečný prehliadač je užitočný hlavne pre užívateľov, ktorí si chcú chrániť súkromie pri používaní sociálnych sietí a iných internetových služieb. Navyše môže šifrovať a chrániť súkromné súbory a zložky heslom, čím zabráni krádeži osobných, bankových a finančných údajov alebo ochráni cenný obsah multimediálnych súborov.

 

Rad produktov 2014 zahŕňa aj vysoko efektívny antivírový prostriedok na ochranu proti známym a neznámym malware; firewall s Wi-Fi ochranou na zablokovanie narušiteľov a hackerov; Panda USB Vakcína, ktorá vás chráni pred tým, aby USB zariadenia rozširovali infekciu; filter osobných inforámcií na ochranu osobných dát; záloha a obnova systému a vylepšenie výkonu počítača.

 

12+1 Mesiace ochrany

 

Krabicové verzie nových Panda Security 2014 riešení pre zákazníkov, zahrňujú 13 mesiacov funkčnosti, o jeden celý mesiac navyše než zvyčajne a je možné si ich zakúpiť u hlavných elektronických maloobchodníkov alebo v obchodných domoch.

 

 

Všetky produkty sú jednoduchšie na použitie (inštalujte a zabudnite), nezaťažujú systém (maximálna ochrana bez toho, aby mala dopad na výkon systému), bezpečnejšie a komplexnejšie ako kedykoľvek predtým.

 

Nové 2014 riešenia pre zákazníkov sú dostupné aj ako neplatené verzie na http://www.pandasecurity.com/homeusers/solutions/. Okrem toho si ich môžete kúpiť online na stránke: www.pandasecurity.com

 

O Panda Security

Založená v roku 1990, Panda Security je svetový popredný poskytovateľ bezpečnostýnch riešení založených na technológiách cloud s produktami dostupnými vo viac ako 23 jazykoch a  miliónov používateľov nachádzajúcich sa v 195 krajinách sveta. Panda Security bola prvá spoločnosť, zaoberajúca sa IT bezpečnosťou, ktorá využívala cloud s Technológiou kolektívnej inteligencie. Tento inovatívny model bezpečnosti dokáže automaticky analyzovať a klasifikovať tisícky malware vzoriek každý deň, čím garantujú firemným zákazníkom a domácim používateľom najefektívnejšiu ochranu pred internetovými hrozbami s minimálnym dopadom na výkon systému. Panda Security má 56 pobočiek po celom svete s americkou základnou pobočkou na Floride a Európskou v Španielsku.

Panda Security spolupracuje so Special Olympics, WWF a investuje na deti ako súčať svojej firemnej a spoločnejskej zodpovednosti.

Ak chcete viac informácií, navštívte http://www.pandasecurity.com/.

Pre viac informácií:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Tel. +34 91 806 37 00

 

Nasledujte nás na:

http://www.facebook.com/PandaUSA

http://www.youtube.com/PandaSecurity1

http://www.twitter.com/Panda_Security